banner

 

 

banners

arhangai

arhangai

bayanulgii

bayanulgii

bayankhongor

bayankhongor

bulgan

bulgan

govialtai

govialtai

govisumber

govisumber

darkhan

darkhan

dornogovi

dornogovi

dornod

dornod

dundgovi

dundgovi

zavkhan

zavkhan

niislel

niislel

orkhon

orkhon

uvurkhangai

uvurkhangai

umnugovi

umnugovi

sukhbaatar

sukhbaatar

selenge

selenge

tuv

tuv

uvs

uvs

khovd

khovd

khuvsgul

khuvsgul

khentii

khentii

МОНГОЛ УЛСЫН ИХ ХУРЛЫН 2020 ОНЫ ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД НЭР ДЭВШИГЧ НАМ, ЭВСЭЛ, НЭР ДЭВШИГЧДИЙН СОНГУУЛИЙН ЗАРДЛЫН ЯВЦЫН ТАЙЛАН

2019-09-13

МОНГОЛ УЛСЫН ИХ ХУРЛЫН 2020 ОНЫ ЭЭЛЖИТ СОНГУУЛЬД НЭР ДЭВШИГЧ НАМ, ЭВСЭЛ, НЭР ДЭВШИГЧДИЙН СОНГУУЛИЙН ЗАРДЛЫН ЯВЦЫН ТАЙЛАН

Тойрог Тойргийн – Нэр дэвшүүлсэн Овог Нэр Явцын тайлан ирүүлсэн огноо Сонгуулийн зардлын хураангуй тайлан /Маягт-1-3/ Мөнгөн хандивын тайлан /Маягт-3/
1 Архангай аймаг 1-тойрог   Монгол Ардын Нам Жамъян МӨНХБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
2 Архангай аймаг 1-тойрог 2 Монгол Ардын Нам Ёндонпэрэнлэй БААТАРБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
3 Архангай аймаг 1-тойрог 3 Монгол Ардын Нам Ганзориг ТЭМҮҮЛЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
4 Архангай аймаг 1-тойрог 4 Ардчилсан Нам Нямжав БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
5 Архангай аймаг 1-тойрог 5 Ардчилсан Нам Дондогдорж ЗОЛЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
6 Архангай аймаг 1-тойрог 6 Ардчилсан Нам Пүрэвбаатар МӨНХТУЛГА  2020.06.25   Үзэх   Үзэх
7 Архангай аймаг 1-тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батаа ГАНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
8 Архангай аймаг 1-тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Нацаг УДВАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
9 Архангай аймаг 1-тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дуламжав МӨНХ-ЭРДЭНЭ      
10 Архангай аймаг 1-тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Даваадорж АРИУНЖАРГАЛ      
11 Архангай аймаг 1-тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Лхагваа ДАНСРАНБАВУУ      
12 Архангай аймаг 1-тойрог 12 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Раднаабазар ЖАРГАЛМАА 2020.6.21 Үзэх  
13 Архангай аймаг 1-тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Жамба САНДУЙЖАВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
14 Архангай аймаг 1-тойрог 14 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Долгор СОСОРБАРАМ      
15 Архангай аймаг 1-тойрог 15 Зон Олны Нам Хадбаатар ДЭМИДБАЛДАННЯМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
16 Архангай аймаг 1-тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Ранжил БАДМААНЯМБУУ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
17 Архангай аймаг 1-тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Энэбиш БОЛОРЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
18 Архангай аймаг 1-тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Батбаатар ГАНПҮРЭВ      
19 Архангай аймаг 1-тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Энхбаяр МӨНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
20 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хавдислам БАДЕЛХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
21 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Айп ГЫЛЫМХАН  2020.6.21 Үзэх  
22 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Телухан АУБАКАР  2020.6.21 Үзэх  
23 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Дакей МУРАТ  2020.6.21 Үзэх  
24 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Булан БЕЙСЕН  2020.6.21 Үзэх  
25 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Рахмет ГАЖАЙВ      
26 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Болат АЙБЕК      
27 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Зулпай БАТЫРБЕК      
28 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Таштуан АУЕЗ      
29 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Мавлет ТӨЛЕГЕН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
30 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Палдай НЯМХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
31 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Харатышхан ГАНИБАТ  2020.6.21 Үзэх  
32 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 13 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Гавал-Эрдэнэ БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
33 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 14 Зон Олны Нам Батмөнх БЯМБАГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
34 Баян-Өлгий аймаг 2 – тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Каснай ХАНАГАТ  2020.06.25 үзэх   
35 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Гомбожав ЗАНДАНШАТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
36 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Лхагваа ЭЛДЭВ-ОЧИР  2020.6.21 Үзэх  
37 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Батмөнх БАТЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
38 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Дашдондог ГАНБАТ      
39 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Пүрэв НҮРЗЭД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
40 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Амгалан АДЪЯАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх  
41 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Жамбал ГАНЗУЛ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
42 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Гунаажав ЦЭВЭЭНЖАВ      
43 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэ-Очир СОДНОМЖАМЦ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
44 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Мандах ЦЭНДЖАВ  2020.6.21   Үзэх
45 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Очир БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
46 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Маам ГАНЗОРИГ  2020.6.21 Үзэх  
47 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Жагварал ТӨМӨРХУЯГ  2020.6.21 Үзэх  
48 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Мягмар АРИУНЦЭЦЭГ 2020.6.21 ҮЗЭХ ҮЗЭХ
49 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 15 Зон Олны Нам Пүрэвсүрэн ОЧИРПҮРЭВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
50 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 16 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Чимэддорж ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
51 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Баасанжав АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
52 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Батчулуун ОТГОНБАЯР 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
53 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Баярсайхан УУГАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
54 Баянхонгор аймаг 3 – тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Даваа МӨНХ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
55 Булган аймаг 4 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жадамба БАТ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
56 Булган аймаг 4 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цогт-Очир АНАНДБАЗАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
57 Булган аймаг 4 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Сэрээнэн ГАЛ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
58 Булган аймаг 4 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Дорлиг ӨСӨХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
59 Булган аймаг 4 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Ширэндэв БУЛГАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
60 Булган аймаг 4 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Баатар САНЧИР      
61 Булган аймаг 4 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Ганбат БАТБАЯР      
62 Булган аймаг 4 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэрэндэндэв МЭНДЭЭ  2020.6.21 Үзэх  
63 Булган аймаг 4 – тойрог 9 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Болдбаатар ГҮНБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
64 Булган аймаг 4 – тойрог 10 Зон Олны Нам Алтанбагана МАНЛАЙБААТАР      
65 Булган аймаг 4 – тойрог 11 Бие даан нэр дэвшигч Батмөнх БАТ-ЭРДЭНЭ      
66 Булган аймаг 4 – тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Батжаргал СҮХБААТАР      
67 Булган аймаг 4 – тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Гантуяа ЭРДЭНЭ      
68 Булган аймаг 4 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Ганболд ГАНЧИМЭГ      
69 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Бямбасүрэн ЭНХ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
70 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Шатарбал РАДНААСЭД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
71 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Очирбат АМГАЛАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
72 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Осормаа БАТХАНД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
73 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Базаррагчаа ОЮУНБИЛЭГ  2020.06.25   Үзэх     Үзэх 
74 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сандуй БАТБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
75 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Энхтуяа Энхтуяа  2020.6.21 Үзэх Үзэх
76 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 8 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Лутаа ЭНХНАСАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
77 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 9 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дон-Очир ДОНДОВСАМБУУ      
78 Говь-Алтай аймаг 5 – тойрог 10 Зон Олны Нам Цэдэнбал АМАРЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
79 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сүхбаатар БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
80 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Гомпилдоо МӨНХЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
81 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Батсүх НАРАНХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
82 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Лувсандорж ОДСЭР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
83 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Гаадан БАТБААТАР      
84 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашцэрэн ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх  
85 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэцэгээ МӨНХБАЯР      
86 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Осор ГАНБАТ      
87 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 9 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Ороолон ЭРДЭНЭТӨГС  2020.06.30    Үзэх     Үзэх
88 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Баатар АРВИНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
89 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 11 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Цэрэнваанчиг ЭРДЭНЭБАТ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
90 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 12 Зон Олны Нам Эрдэнэцогт БАТЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
91 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвсүрэн ЭНХБАЯР      
92 Дундговь, Говьсүмбэр аймаг 6 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Наранцацралт СОЁМБО 2020.6.21 Үзэх Үзэх
93 Дорнод аймаг 7 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хаянгаа БОЛОРЧУЛУУН 2020.6.21  Үзэх Үзэх
94 Дорнод аймаг 7 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэдэв СЭРГЭЛЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
95 Дорнод аймаг 7 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Пүрэв БАТЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
96 Дорнод аймаг 7 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Жамц ЭНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
97 Дорнод аймаг 7 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чулуун ӨЛЗИЙСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
98 Дорнод аймаг 7 – тойрог 6 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Хишигээ ОДМАНДАХ  2020.6.21 Үзэх  
99 Дорнод аймаг 7 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Санжмятав ОТГОНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
100 Дорнод аймаг 7 – тойрог 8 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Чоймбол БАТТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
101 Дорнод аймаг 7 – тойрог 9 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Шагдарсүрэн ТӨГСБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
102 Дорнод аймаг 7 – тойрог 10 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Минчиндорж НАМСРАЙ      
103 Дорнод аймаг 7 – тойрог 11 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Хутрангаа БАТ-ЭРДЭНЭ      
104 Дорнод аймаг 7 – тойрог 12 Зон Олны Нам Лхамханд ЦЭВЭГДАРЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
105 Дорнод аймаг 7 – тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Бадам ДОРЖПҮРЭВ      
106 Дорнод аймаг 7 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Ганхуя МӨНХ-ОД      
107 Дорнод аймаг 7 – тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Баярсайхан НАРАНБАТ      
108 Дорнод аймаг 7 – тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвгэрэл ГЭРЭЛБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
109 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Борхүү ДЭЛГЭРСАЙХАН 2020.6.21  Үзэх Үзэх
110 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Төмөртогоо ЭНХТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
111 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Цагаан-Өвгөн ЖАДАМБАА  2020.6.21 Үзэх  
112 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Доржрэнцэн АЛТАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
113 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Баатарсүрэн УУГАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
114 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чимиддорж ЧИМИДСҮРЭН  2020.06.19    Үзэх      Үзэх
115 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сүхбат МЭНДСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
116 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэндсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
117 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 9 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Дамбаренчин ЭРДЭНЭБАТ      
118 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Солонго САРАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
119 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 11 Зон Олны Нам Хишигжаргал АРИУНСАНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
120 Дорноговь аймаг 8 – тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Очирсүх МАШБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
121 Завхан аймаг 9 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Цэдэндамба ЦЭРЭНПУНЦАГ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
122 Завхан аймаг 9 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Балжинням БАЯРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
123 Завхан аймаг 9 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Загдхүү НАРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
124 Завхан аймаг 9 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Даймаа БАТСАЙХАН      
125 Завхан аймаг 9 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбат ГҮНДСАМБУУ      
126 Завхан аймаг 9 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Доржпалам ЭРДЭНЭЦОГТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
127 Завхан аймаг 9 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Шинэнсамбуу САЙХАНСАМБУУ      
128 Завхан аймаг 9 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Алтангэрэл ДОРЖДАГВА      
129 Завхан аймаг 9 – тойрог 9 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Сүхбат БЯМБААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
130 Завхан аймаг 9 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Балжинням АМАРАА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
131 Завхан аймаг 9 – тойрог 11 Зон Олны Нам Дугаржав БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
132 Завхан аймаг 9 – тойрог 12 Бие даан нэр дэвшигч Совд МӨНХБАТ  2020.6.21 Үзэх  
133 Завхан аймаг 9 – тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Бибиш БААСАНБЯМБА  2020.6.21   Үзэх
134 Завхан аймаг 9 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Адъяабалжир САНЖМЯТАВ      
135 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Дуламдорж ТОГТОХСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
136 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Содном ЧИНЗОРИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
137 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Гочоо ГАНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
138 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Оюунсайхан АЛТАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
139 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Батхүү ГАНХӨЛӨГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
140 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Чимиддорж ДАВААБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
141 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чагнаадорж ЦЭНДЭЭ      
142 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дамдинсүрэн ХОРОЛДАМБА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
143 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Санжаасүрэн ОРГОДОЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
144 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Аюурзана ОТГОНБААТАР  2020.6.21 Үзэх  
145 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 11 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Дамдинжав МӨНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
146 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 12 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дуламдорж ХИШИГДЭЛГЭР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
147 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 13 Зон Олны Нам Дашбазар ОТГОНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
148 Өвөрхангай аймаг 10 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Төмөрбаатар ХАСБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
149 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Нанзад НАРАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
150 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Хархүү МАНДАХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
151 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Дашдэмбэрэл БАТ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
152 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Бадамгарав БАДРАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
153 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Билгээ МӨНХЧУЛУУН      
154 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дагдан ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
155 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Агваан-Осор СҮХБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
156 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэвээн БЭЭЖИН  2020.06.25      
157 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 9 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Доржжодов САНСАР      
158 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Адъяа ГАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
159 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 11 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Эрдэнэчимэг ДАМДИНСҮРЭН      
160 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 12 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Ганбат ПҮРЭВДЭМБЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
161 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 13 Зон Олны Нам Авир ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
162 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Агваандагва ЭНХБААТАР      
163 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 15 Бие даан нэр дэвшигч Чойсүрэн БАТБАЯР      
164 Өмнөговь аймаг 11 – тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Рэнцэндооров БАТТӨМӨР      
165 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Төгсжаргал ГАНДИ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
166 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Зан ЭНХТӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
167 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Жамба БАТСУУРЬ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
168 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Наянтай ГАНИБАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
169 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чанцал ҮЛ-ОЛДОХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
170 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Намсрай ЛУТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
171 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Айлтгүй ТӨМӨР-ОЧИР      
172 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Намсрай ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
173 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 9 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Ренчиндорж ЭНХТУЯА      
174 Сүхбаатар аймаг 12 – тойрог 10 Зон Олны Нам Жаргалсайхан МӨНХЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
175 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жаргалтулга ЭРДЭНЭБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
176 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Дамдинсүрэн ӨНӨРБОЛОР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
177 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Чинбат УНДРАМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
178 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Дондогдорж ЭРДЭНЭБАТ  2020.6.21 Үзэх  
179 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Домбон ҮҮРИЙНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
180 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Сангажав БАЯРЦОГТ  2020.6.21 Үзэх  
181 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Амжаа ЭНХБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
182 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Шагдаррагчаа ЭРДЭНЭБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
183 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Моголдоо НАСАНЖАРГАЛ      
184 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Лог ЦОГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
185 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Готов БАТТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
186 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Бүрэнжаргал НЭРГҮЙБААТАР      
187 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Дамдинсүрэн АМАРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх  
188 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Цэдэв БАТ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
189 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Алтангэрэл МӨНХ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
190 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Шийлэгсүрэн БОЛОРСҮРЭН      
191 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 17 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Нямсүрэн БАТЦЭЦЭГ      
192 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 18 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Бадамжав БАЗАРВААНЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
193 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 19 Зон Олны Нам Рагчаа ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
194 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Лхамжав ОРХОН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
195 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Батжаргал БУЯНЗАЯА      
196 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Базар ЦЭЭПИЛДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
197 Сэлэнгэ аймаг 13 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Батсүх ХАЙДАВМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
198 Төв аймаг 14 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жигжид БАТЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
199 Төв аймаг 14 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Нямаа ЭНХБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
200 Төв аймаг 14 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Дагва ГАНТӨГС  2020.6.21 Үзэх Үзэх
201 Төв аймаг 14 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Хишигдэмбэрэл ТЭМҮҮЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
202 Төв аймаг 14 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Цэвэгдорж ТУВААН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
203 Төв аймаг 14 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Дэрэм ЭРДЭНЭСУВД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
204 Төв аймаг 14 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Оргой БУЯННЭМЭХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
205 Төв аймаг 14 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Туул МӨНХСҮЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
206 Төв аймаг 14 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Санжаа ЭРДЭНЭЧИМЭГ      
207 Төв аймаг 14 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Агваансамдан БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
208 Төв аймаг 14 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Бадмаабазар ЦОНДОВДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
209 Төв аймаг 14 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Лхамсүрэн АЛТАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
210 Төв аймаг 14 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Батбаяр НАСАНБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
211 Төв аймаг 14 – тойрог 14 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Дүншиг МЯГМАРСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
212 Төв аймаг 14 – тойрог 15 Зон Олны Нам Намсрайдорж УЯНГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
213 Төв аймаг 14 – тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Дуламсүрэн ДОРЖПҮРЭВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
214 Төв аймаг 14 – тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Сэдбазар ЧОЙЖИЛЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
215 Төв аймаг 14 – тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Өвгөнхүү ГЭРЭЛТ-ОД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
216 Увс аймаг 15 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Чимэд ХҮРЭЛБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
217 Увс аймаг 15 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баттогтох ЧОЙЖИЛСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
218 Увс аймаг 15 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Намсрай ЦЭРЭНБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
219 Увс аймаг 15 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Саманд ЖАВХЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
220 Увс аймаг 15 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Одон ЦОГТГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
221 Увс аймаг 15 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Даш ЦЭНДСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх  
222 Увс аймаг 15 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Нямаа УЛАМБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
223 Увс аймаг 15 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Хорлоо УДВАЛЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх  
224 Увс аймаг 15 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дамдинсүрэн ГАНСҮРЭН  2020.6.21  Үзэх  
225 Увс аймаг 15 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Шагдар БУЯНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
226 Увс аймаг 15 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Гансүх НЯМСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
227 Увс аймаг 15 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Авирмэд ЧИНБАТ      
228 Увс аймаг 15 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Цэдэв ӨЛЗИЙТОГТОХ      
229 Увс аймаг 15 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Доржнамжил ЭРДЭНЭ      
230 Увс аймаг 15 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Мөнхбаяр ЦЭДЭНПУНЦАГ      
231 Увс аймаг 15 – тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Дулмаа ГАНХУЯГ      
232 Увс аймаг 15 – тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Иш ЭРДЭНЭЧИМЭГ      
233 Увс аймаг 15 – тойрог 18 Зон Олны Нам Ихбаатар ЗОЛЗАЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
234 Увс аймаг 15 – тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Цэвээн БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
235 Увс аймаг 15 – тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Цэнгэл БАТ-ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
236 Увс аймаг 15 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Ганболд ПҮРЭВРАГЧАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
237 Увс аймаг 15 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Буянжаргал ЛХАГВАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
238 Увс аймаг 15 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Баатаржав БАТ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
239 Ховд аймаг 16 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сандаг БЯМБАЦОГТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
240 Ховд аймаг 16 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Отгоо БАТНАСАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
241 Ховд аймаг 16 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Цэдэнбал ЦОГЗОЛМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
242 Ховд аймаг 16 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Бөхчулуун ПҮРЭВДОРЖ  2020.6.21 Үзэх  
243 Ховд аймаг 16 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Нэргүй ПУНЦАГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
244 Ховд аймаг 16 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Ширнэнбаньд АДЬШАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
245 Ховд аймаг 16 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Халтай БАТБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
246 Ховд аймаг 16 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Уртнасан БАТЗАЯА  2020.6.21 Үзэх  
247 Ховд аймаг 16 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дорж АЛИМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
248 Ховд аймаг 16 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Чүлтэм ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх  
249 Ховд аймаг 16 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Ганболд БИЛГҮҮН      
250 Ховд аймаг 16 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Аюуш БААСАНДЭМБЭРЭЛ      
251 Ховд аймаг 16 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Гантулга БУЯНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
252 Ховд аймаг 16 – тойрог 14 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Баатаржав ГАНЗОРИГ      
253 Ховд аймаг 16 – тойрог 15 Зон Олны Нам Төмөрбаатар ОЮУНБОЛОР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
254 Ховд аймаг 16 – тойрог 16 Бие даан нэр дэвшигч Дамдинсүрэн УУГАНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
255 Ховд аймаг 16 – тойрог 17 Бие даан нэр дэвшигч Өлз АЛТАЙ  2020.6.21   Үзэх
256 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Лувсанцэрэн ЭНХ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
257 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэрэнпил ДАВААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
258 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Лхагва МӨНХБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
259 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Даваадорж ГАНБОЛД 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
260 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Чимид БАТЦОГТ  2020.6.21  Үзэх Үзэх
261 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Бямбасүрэн БАЯРМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
262 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбаатар МАГНАЙБАЯР      
263 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Хастөмөр БЭЭЖИН  2020.06.21  Үзэх  
264 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Чимэд БАЗАР  2020.6.21 Үзэх  
265 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Эрдэнэбилэг БАТХИШИГ      
266 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Жамсран ОЮУНМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
267 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Ламжав ДОРЖПАЛАМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
268 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Түвдэндансран УУГАНБАЯР      
269 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Тангад ТУЯА      
270 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 15 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Дулмаа АРИУНТУЯА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
271 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 16 Ард Түмнээ Хайрлая Нам Ламжав ГҮНДАЛАЙ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
272 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 17 Зон Олны Нам Цэндсүрэн АРИУНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
273 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Хайчаа БАТСАЙХАН 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
274 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Бадарч БОЛДБААТАР      
275 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Дэмбэрэлням СОВД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
276 Хөвсгөл аймаг 17 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Мижиддорж ГАНБОЛД      
277 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Ухнаа ХҮРЭЛСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
278 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Бадмаанямбуу БАТ-ЭРДЭНЭ      
279 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Лувсаннамсрай ОЮУН-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
280 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Эрдэнэ БАТ-ҮҮЛ      
281 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Жагдаг ОЮУНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
282 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Төрмөнх ПҮРЭВХАТАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
283 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сэлэнгэ ОНОНБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
284 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батсуурь БАТХИШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
285 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сандуй ЖАРГАЛ  2020.6.21   Үзэх
286 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Дамбадондог БААТАРЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
287 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Пунцагдаш НАРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
288 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Дамба ОДГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх  
289 Хэнтий аймаг 18 – тойрог 13 Зон Олны Нам Амарсанаа МӨНХЗУЛ      
290 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Болд ЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
291 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баагаа БАТТӨМӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
292 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Гонгор ДАМДИННЯМ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
293 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Намсрай МӨНХДАШ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
294 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Доржзовд ЭНХТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
295 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Баянжаргал БЯМБАСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
296 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашням АРААЖАВ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
297 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Тогтох АМГАЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
298 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбаяр МЯГМАРДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
299 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Пүрэвдорж ЭРДЭНЭБАТ      
300 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Батсайхан НЯМБАЯР      
301 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Жамбалсүрэн ТӨГСЖАРГАЛ      
302 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Артбазар ГАЛТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
303 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Банзрагч ОТГОНТӨГС  2020.6.21 Үзэх Үзэх
304 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Бат-Очир СОДБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
305 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Сайнэр БАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
306 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 17 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Мөнхбаяр АМАРСАНАА  2020.6.21   Үзэх
307 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 18 Зон Олны Нам Гончигзэгвэ ОТГОНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
308 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 19 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дорж ТЭРБИШ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
309 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 20 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Гомбожав ЭНХЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
310 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Лхасүрэн ОДБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
311 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Цогтоо АМАРБАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх  
312 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Оюунбат ОРГИЛ      
313 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Ганбаатар БАЯНМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
314 Дархан-Уул аймаг 19 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Тордай ГАНБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
315 Орхон аймаг 20 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Цэнд НЯМДОРЖ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
316 Орхон аймаг 20 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Дамба БАТЛУТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
317 Орхон аймаг 20 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Батнасан ОЮУНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
318 Орхон аймаг 20 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Октябрь БААСАНХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
319 Орхон аймаг 20 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Цогтсайхан БАТХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
320 Орхон аймаг 20 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Дэмбэрэл ОРОСОО 2020.6.21 Үзэх Үзэх
321 Орхон аймаг 20 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Сайнхүү ГАНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
322 Орхон аймаг 20 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Бадарч ХЭРЛЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
323 Орхон аймаг 20 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвсүрэн БАТТӨР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
324 Орхон аймаг 20 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Дондовдорж БАТМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
325 Орхон аймаг 20 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Доржпалам МӨНХТУЯА  2020.06.25  Үзэх   Үзэх 
326 Орхон аймаг 20 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Даваасүрэн ТҮМЭНЖАРГАЛ  2020.06.25   Үзэх    Үзэх 
327 Орхон аймаг 20 – тойрог 13 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Александр УНДРАХТАМИР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
328 Орхон аймаг 20 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Сэрээтэр ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
329 Орхон аймаг 20 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Бат-Очир ГАНТҮШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
330 Орхон аймаг 20 – тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Мэргэнбилэг СОЁЛ      
331 Орхон аймаг 20 – тойрог 17 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Тайван ПҮРЭВСҮРЭН      
332 Орхон аймаг 20 – тойрог 18 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Шагдарсүрэн ЧИМЭГСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
333 Орхон аймаг 20 – тойрог 19 Зон Олны Нам Батболд АМАРБАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
334 Орхон аймаг 20 – тойрог 20 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Балдорж МӨНХ-АЛДАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
335 Орхон аймаг 20 – тойрог 21 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Баасан ЭРДЭНЭЗУЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
336 Орхон аймаг 20 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Равжир МЯГМАРДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
337 Орхон аймаг 20 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Норов АЛТАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
338 Орхон аймаг 20 – тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Төлөв ХАЙРАТ      
339 Орхон аймаг 20 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Мянганбуу САРАНДАВАА  2020.6.21 Үзэх  
340 Орхон аймаг 20 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Ваанчиг СУМЪЯАСҮХ      
341 Орхон аймаг 20 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Батаа ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
342 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Сайнбуян АМАРСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
343 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэнд САНДАГ-ОЧИР   2020.6.21 Үзэх Үзэх
344 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Мангалсүрэн ЭНХ-АМАР 2020.6.21  Үзэх Үзэх
345 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Цэрэндулам АЛТАНЦЭЦЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
346 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 5 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Эрдэнэбилэ ЭРДЭНЭЖАМЪЯН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
347 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвсүрэн ЦОЛМОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
348 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 7 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Бэгзсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
349 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Даваасамбуу ОЮУНЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх  
350 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 9 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Бадрал МӨНХДӨЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
351 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Цог НАНДИНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
352 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 11 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Ганхуяг БЯМБАТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
353 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 12 Зон Олны Нам Болысхан РИЗАГҮЛЬ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
354 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 13 Бие даан нэр дэвшигч Гэлэг БААСАН      
355 Багахангай, Багануур, Налайх дүүрэг 21 – тойрог 14 Бие даан нэр дэвшигч Гомбосүрэн ЧОГЛООНАМЖИЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
356 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Батсүх САРАНЧИМЭГ 2020.6.21    Үзэх
357 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Баттөмөр ЭНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
358 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Зандаахүү ЭНХБОЛД   2020.6.21 Үзэх Үзэх
359 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Түмэндэлгэр БАТЦОГТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
360 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Баасансүрэн ЦАЦРАЛТУЯА      
361 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 6 Монголын Ногоон Нам Баярсайхан ПҮРЭВЖАВ      
362 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Равжаа ӨСӨХБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
363 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Гантулга ЗОЛЗАЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
364 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 9 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Санжжав АМАРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
365 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 10 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Халтар БАТСУУРЬ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
366 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 11 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Пүрэвсүрэн НАРАНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
367 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 12 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Гончигдорж УЯНГАХИШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
368 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 13 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Авирмэд ЭРДЭНЭБАЯР      
369 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 14 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Лүүрэв ӨНӨРЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
370 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 15 Эх Орончдын Нэгдсэн Нам Ганчил ГАНБАТ      
371 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 16 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Жалхар БАТЗОРИГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
372 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 17 Зон Олны Нам Баатар ЛХАМХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
373 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 18 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дашдондог ГАНЗОРИГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
374 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 19 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Цэцгээ МӨНХЖАРГАЛ      
375 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 20 Их Эв Нам Зулаа БАТ-ОТГОН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
376 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Доржготов БАТЖАРГАЛ      
377 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Ганбат ТУЛГА      
378 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Цоодол ХУЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
379 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Улаанхүү МЯГМАРХҮҮ  2020.6.21 Үзэх  
380 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Манжаа ИЧИННОРОВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
381 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбаатар ЧУЛУУНЦЭЦЭГ      
382 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Шагдар ГАНБОЛД      
383 Баянзүрх дүүрэг 22 – тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Сосорбарам БАРСБОЛД      
384 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Энхтайван БАТ-АМГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
385 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Хүрэлбаатар БУЛГАНТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
386 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Жигжидсүрэн ЧИНБҮРЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
387 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Даваахүү ПҮРЭВДАВАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
388 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Цогтоо ОДОНТУНГАЛАГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
389 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Жадамбаа БАЯСГАЛАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
390 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Сугир МААМ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
391 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Батдэлгэр БАТБОЛД      
392 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Соном БЯМБАСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
393 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Лхагвасүрэн ӨНӨРБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
394 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Жалбасүрэн БАТЗАНДАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
395 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Шинэнсамбуу БАТСАМБУУ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
396 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэрэнхүү БАТТУЯА      
397 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Доноров ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
398 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Галиндэв РАГЧААСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
399 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 16 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Алтанчулуун ДӨЛГӨӨН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
400 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 17 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Очирбат ЗАЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
401 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 18 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Пүрэвдорж ХИШИГБАЯР      
402 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 19 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Дамдинсүрэн БАЯНЗУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
403 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 20 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Гомбожав СҮХБОЛД  2020.6.21   Үзэх
404 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 21 Зон Олны Нам Нар САРАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
405 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Вандандорж ГАНБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
406 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дарамсэн БАТБИЛЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
407 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 24 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Батхуяг БАТСҮХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
408 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэнбалтав МИНЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
409 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Жана ГАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
410 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Бямбацогт БАЯРБААТАР      
411 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Адъяа ЭРДЭНЭ      
412 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Бямбасүрэн БАЯРМАГНАЙ  2020.6.21 Үзэх  
413 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Маамаа ЭНХДЭЛГЭР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
414 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Өвгөнхүү ЭРДЭНЭБОЛД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
415 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Даш БАТСҮХ      
416 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Гансүх ЖАВХЛАН      
417 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Баяраа МӨНХБАТ      
418 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Санжсүрэн БАТЧУЛУУН  2020.06.30 Үзэх    үзэх 
419 Баянзүрх дүүрэг 23 – тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Батсүх БАТСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
420 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Дамдин ЦОГТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
421 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Цэнд МӨНХ-ОРГИЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
422 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Цэрэнжамц МӨНХЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
423 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Ринчинням АМАРЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
424 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Сүхбаатар ЭРДЭНЭБОЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
425 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Эрдэнэбаатар ДОЛГИОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
426 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Олзод БУМ-ЯЛАГЧ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
427 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Зуунайн ШАГДАРСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
428 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Банзрагч ДЭЛГЭРМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
429 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Парчаа ШИНЖЭЭРАВДАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
430 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Бямб МӨНХЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
431 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэнд ЭНХБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
432 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Чимид-Очир МЭНДСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх  
433 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Баатаржав МӨНХСОЁЛ  2020.6.21 Үзэх  
434 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Гэндэндарам ГАНХҮҮ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
435 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 16 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Дэмбэрэлцэрэн МӨНХ-ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
436 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Цогзоо ХҮРЭЛБААТАР      
437 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Даваа ЦОГТБААТАР      
438 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 19 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Очирбат СЭЛЭНГЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
439 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 20 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Цэгмид ТӨМӨРБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
440 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 21 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Баасанжав АМАРСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
441 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 22 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Гүррагчаа БАДАМРАГЧАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
442 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 23 Зон Олны Нам Шарав АМГАЛАН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
443 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 24 Зон Олны Нам Очирбат ИТГЭЛСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
444 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 25 Дэлхийн Монголчууд Нам Гэмбэл ТЭМҮҮЖИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
445 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 26 Дэлхийн Монголчууд Нам Төмөр ТӨМӨРБАТ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
446 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 27 Дэлхийн Монголчууд Нам Доржготов ЭНХЖАРГАЛ      
447 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 28 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Лувсанвандан ДАРАМСЭНГЭ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
448 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 29 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Бяруузан ОЮУНСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
449 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 30 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Намсрайдорж ТҮМЭНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
450 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Мархааж ЧОЙДОРЖ 2020.6.21  Үзэх Үзэх
451 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Цогтсайхан БУЯНЦОГТОО  2020.6.21 Үзэх Үзэх
452 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Агваандорж САРУУЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
453 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Довчинсүрэн ЧИМЭДБАВУУ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
454 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Магнайбаяр ЧИНГИСХААН      
455 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Содномдаржаа ДАВААСҮРЭН   2020.6.21 Үзэх Үзэх
456 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 37 Бие даан нэр дэвшигч Жанцандорж ЯНЖИНСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
457 Сүхбаатар дүүрэг 24 – тойрог 38 Бие даан нэр дэвшигч Цэвээндорж ЭРДЭМТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
458 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Төмөрбаатар АЮУРСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
459 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Мөнхөө ОЮУНЧИМЭГ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
460 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Жамъянхорлоо СҮХБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
461 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Гантөмөр УЯНГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
462 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Цэнд БААТАРХҮҮ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
463 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Ринзаан БУЛГАМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
464 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Бямбасүрэн ЖАГАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
465 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэрэндорж ГАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
466 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Шархүү ХИШИГСҮРЭН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
467 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Бат БАТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
468 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Базарсад ЖАРГАЛСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
469 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Рэнцэндорж УУГАНБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
470 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Шархүү НАНЖИД  2020.6.21 Үзэх Үзэх
471 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Бадрах НАЙДАЛАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
472 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Шаравдэмбэрэл ЭНХТУУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
473 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 16 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Гомбожав ГАНБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
474 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Ганхүү БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
475 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 18 Хөгжлийн Хөтөлбөр Нам Дэмбэрэл ӨНӨРЗУЛ      
476 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 19 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Доржрэнцэн СҮНДИЙ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
477 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 20 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Мижиддорж БАТ 2020.6.21 Үзэх  
478 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 21 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Дагвадорж УЛАМБАЯР      
479 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 22 Зон Олны Нам Буянтогтох БАТМӨНХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
480 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дашдэлэ НЯМТҮШИГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
481 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Чойсүрэн БУЯНЖАРГАЛ      
482 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 25 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Отгон НАРАНТУЯА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
483 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Гомбодорж ОРГИЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
484 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Жуков БАЯРЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
485 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Давааням ОЧИРХУЯГ      
486 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Батсайхан АМАРТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
487 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Жамъянсүрэн ОЙМАНДАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
488 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Цэнд ЭНХТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
489 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Дагдан АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
490 Чингэлтэй дүүрэг 25 – тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэндорж ПҮРЭВХҮҮ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
491 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Жамбал ГАНБААТАР   2020.6.21 Үзэх Үзэх
492 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Данзан ЛҮНДЭЭЖАНЦАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
493 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Хассуур ГАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
494 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Содномзундуй ЭРДЭНЭ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
495 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Салдан ОДОНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
496 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Догсом БАТЦОГТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
497 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Ганбаатар ЭРДЭНЭТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
498 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 8 Монголын Ногоон Нам Шарав ЦЭНГЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
499 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 9 Монголын Ногоон Нам Санж БАТДОРЖ      
500 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Пүрэвдорж ЦОГТБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
501 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 11 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Ёндонсамбуу БЯМБАТОГТОХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
502 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Базаррагчаа ЗОРИГОО  2020.6.21 Үзэх Үзэх
503 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Даньдайн ЖАРГАЛСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
504 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 14 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Цэрэндорж СОЛОНГО  2020.6.21 Үзэх  
505 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Жаргалсайхан ЗОЛЖАРГАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
506 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 16 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Дашдондог ҮҮРЦАЙХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
507 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 17 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Долгор ТҮМЭН-ӨЛЗИЙ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
508 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Шоовдор ТӨМӨРСҮХ      
509 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 19 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Намжил ДАШДАВАА      
510 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 20 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Намжаа ДАШЗЭВЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
511 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 21 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Сүхээ ОДОНТУЯА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
512 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 22 Зон Олны Нам Батзаяа АРИУНСАНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
513 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Шагдар МӨНХБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
514 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дамдин БАТСАЙХАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
515 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 25 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дэнзэн ЧУЛУУНБАТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
516 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж ГАЛИНДЭВ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
517 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж БҮҮВЭЙБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
518 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Очирхуяг МӨНХТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
519 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Дэмчиг БОЛОР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
520 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Пүрэвдорж МӨНХБАЯР      
521 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 31 Бие даан нэр дэвшигч Содномцог СҮХ-ОЧИР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
522 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 32 Бие даан нэр дэвшигч Халх ГАНХУЯГ      
523 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 33 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбаатар ЭНХЗАЯА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
524 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 34 Бие даан нэр дэвшигч Мөнхтөр Нарантуяа  2020.6.21 Үзэх Үзэх
525 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 35 Бие даан нэр дэвшигч Сурмаадорж БАТСҮХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
526 Баянгол дүүрэг 26 – тойрог 36 Бие даан нэр дэвшигч Чулуунбат АНХБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
527 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Хишгээ НЯМБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
528 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Бадарч ЖАРГАЛМАА 2020.6.21  Үзэх Үзэх
529 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 3 Ардчилсан Нам Даваа БАТБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
530 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Бадамдорж ПУНСАЛМАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
531 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 5 Монголын Ногоон Нам Батсүх АЛТАНХУЯГ      
532 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 6 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Буяа ТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
533 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 7 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Дашаа БЯМБАСҮРЭН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
534 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 8 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Халтар ОЮУНЦЭЦЭГ  2020.06.22 Үзэх  Үзэх 
535 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 9 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Борис САРАНЦЭЦЭГ      
536 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 10 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Батзориг ЭРДЭНЭ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
537 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 11 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Жадамбаа ОТГОНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
538 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 12 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Доржпалам ХОСБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
539 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 13 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Болдбаатар ОТГОНТУУЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
540 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 14 Зон Олны Нам Дэлгэрбат НАСАНБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
541 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 15 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Дүгэржав БАТБААТАР      
542 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 16 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Должин НАРМАНДАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
543 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 17 Гэр Хороолол Хөгжлийн Нам Ягаан МӨНГӨНЦЭЦЭГ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
544 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 18 Бие даан нэр дэвшигч Чадраабал ОТГОНЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
545 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 19 Бие даан нэр дэвшигч Сайнбаяр АМАРСҮЛД 2020.6.21 Үзэх Үзэх
546 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 20 Бие даан нэр дэвшигч Энхболд БОЛОРЧУЛУУН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
547 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 21 Бие даан нэр дэвшигч Гомбодорж ЗОЛБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
548 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 22 Бие даан нэр дэвшигч Очирболд САРАНТУЯА  2020.6.21 Үзэх  
549 Сонгинохайрхан дүүрэг 27 – тойрог 23 Бие даан нэр дэвшигч Оргил ЭНХМАА      
550 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Долгорсүрэн СУМЪЯАБАЗАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
551 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Ням-Осор  УЧРАЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
552 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Пүрэв-Очир  АНУЖИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
553 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Отгонжаргал МАГНАЙ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
554 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Пүрвээ ЦЭЦЭГМАА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
555 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Ганбат ОЧИРБАТ      
556 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Цэвэграш ЭРДЭНЭЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
557 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 8 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Энхбаяр БАТШУГАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
558 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Мянганбуу НАРАНБААТАР      
559 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Мижид ТУЛГА 2020.6.21 Үзэх Үзэх
560 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 11 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Баянжаргал ЦОГТГЭРЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
561 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Даньдай ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
562 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Донжоо БАТБАЯР  2020.6.21 Үзэх  
563 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 14 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Адъяабат АМАРБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
564 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 15 Ард Түмний Нам Шагдарсүрэн ГАНТУЛГА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
565 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 16 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Чулуундорж МӨНХБАЯР      
566 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 17 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Нямдорж ОД      
567 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 18 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Мягмар АЛТАНХУЯГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
568 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 19 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Хадбаатар БАТ-ЯЛАЛТ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
569 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 20 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Бямбаринчин БАЯРАА 2020.6.21  Үзэх  Үзэх
570 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 21 Зон Олны Нам Пүрэвсүрэн МӨНХЧИМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
571 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Алтанцэцэг БАТДОРЖ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
572 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Шагдарсүрэн ГАНТУЛГА      
573 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 24 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Лхүндэв ЛХАГВАДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
574 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Самданням МӨНХЧУЛУУН  2020.6.21 Үзэх  
575 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Ринчинлхүмбэ НЯМ-ОЧИР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
576 Сонгинохайрхан дүүрэг 28 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Цэрэндорж ТҮВШИНТӨР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
577 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 1 Монгол Ардын Нам Даваажанцан САРАНГЭРЭЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
578 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 2 Монгол Ардын Нам Жуков АЛДАРЖАВХЛАН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
579 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 3 Монгол Ардын Нам Ганибал АМАРТҮВШИН 2020.6.21 Үзэх Үзэх
580 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 4 Ардчилсан Нам Банзрагч ТҮВШИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
581 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 5 Ардчилсан Нам Тэрбиш ЭНХСАЙХАН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
582 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 6 Ардчилсан Нам Чадраабал ӨНӨРБАЯР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
583 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 7 Монголын Ногоон Нам Мягмар НЯМГЭРЭЛ 2020.6.21 Үзэх Үзэх
584 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 8 Монголын Ногоон Нам Довдон ЭНХБОЛД      
585 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 9 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Төмөрдөш БАЯРХҮҮ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
586 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 10 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Цэрэндаш ОЮУНБААТАР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
587 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 11 “ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ” /МАХН-ИЗНН-МУНН/ Баасан НАМИНЧИМЭД      
588 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 12 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Лувсанвандан БОЛД   2020.6.21 Үзэх Үзэх
589 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 13 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Эрдэнэдэлгэр ТҮВШИН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
590 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 14 “ШИНЭ Нам, Бүгд Найрамдах Нам, Үнэн ба Зөв Нам, Монгол Үндэсний Ардчилсан Намын ШИНЭ ЭВСЭЛ” Лхагвадорж АРИУНАА  2020.6.21 Үзэх Үзэх
591 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 15 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Тогмид ДОРЖХАНД  2020.6.21 Үзэх  
592 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 16 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Ганбаатар ЖАВХЛАНТӨГС 2020.6.21 Үзэх Үзэх
593 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 17 “ЗӨВ ХҮН ЭЛЕКТОРАТ” эвсэл Баярхүү МӨНХЦЭЛМЭГ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
594 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 18 Эрх Чөлөөг Хэрэгжүүлэгч Нам Сэрчин ҮҮРЦАЙХ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
595 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 19 “Сахигтун! Үндсэн хуулийн 19” эвсэл Батаа ГЭРЭЛТЦОЛМОН      
596 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 20 Зон Олны Нам Жанчив ОЮУНЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
597 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 21 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Ойдов ЛХАГВАДОРЖ      
598 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 22 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Агваанпүрэв ДУГАРМАА      
599 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 23 Ард Түмний Олонхийн Засаглал Нам Нанзаддорж ЭРДЭНЭЦЭЦЭГ      
600 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 24 Бие даан нэр дэвшигч Цэдэв ЦОЛМОН  2020.6.21 Үзэх Үзэх
601 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 25 Бие даан нэр дэвшигч Жаргалцэнгэл ЭРХЭМБААТАР 2020.6.21 Үзэх Үзэх
602 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 26 Бие даан нэр дэвшигч Даваа БАСАНДОРЖ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
603 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 27 Бие даан нэр дэвшигч Төрболд БАТ-ОРГИЛ   2020.6.21 Үзэх Үзэх
604 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 28 Бие даан нэр дэвшигч Гочоосүрэн БАТЖАРГАЛ  2020.6.21 Үзэх Үзэх
605 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 29 Бие даан нэр дэвшигч Нямтайшир НОМТОЙБАЯР  2020.6.21 Үзэх Үзэх
606 Хан-Уул дүүрэг 29 – тойрог 30 Бие даан нэр дэвшигч Аханбаяр ГАЛБАДРАХ 2020.6.21 Үзэх Үзэх

Аудио мэдээ

Видео мэдээ

Санал асуулга